צור קשר

רוצה לרכוש דירה?

עורך-דין מקרקעין ושמאי מקרקעין

  עורך דין קניית דירה מקבלן

  לרוב לאנשים אין את הכסף לרכוש דירה ויצטרכו לקחת משכנתא מהבנק. לכן רכישת דירה היא אחד הצעדים הגדולים ביותר בחיים של כולנו. לאחרונה זו נהייתה משימה קשה כי יוקר המחייה מרקיע שחקים. מחירי הדירות בישראל עלו בעשרות אחוזים. בדרך כלל יש שתי דרכים מרכזיות לרכוש דירה, או מאדם פרטי שהדירה הייתה בבעלותו, או אם הדירה חדשה בדרך כלל נרכוש את הדירה מהקבלן שבנה אותה.

  לכן, מכיוון שזהו צעד כל כך משמעותי שיש לו הרבה השלכות כלכליות ומשפטיות, מומלץ להיעזר בעורך דין קניית דירה מקבלן בשביל לוודא שאתם מבצעים את הצעד הזה בצורה שקולה ואחראית. החלום לדירה משלנו עדיין קיים אצל כל זוג צעיר. כולנו רוצים בית משלנו להקים בו משפחה ולגדל ילדים.

  מתי לחשוב להיעזר בעורך דין קניית דירה מקבלן

  אחת הדרכים הכי מקובלות לרכוש דירה כיום היא לעבוד מול קבלן בנייה. מרבית הדירות שנבנות היום בישראל הן כמובן בבניינים רבי קומות, שהינם לפי החוק בניינים משותפים בהם מלבד הדירה ישנם גם לובי, חדר מדרגות, מעליות וגג משותפים. בגלל שזו עסקה גדולה מאוד חשוב לוודא כי כל זכויותינו נשמרות, ולשם כך עורך דין רכישת דירה יסייע לנו לוודא שהסיכום שנעשה מתקיים. זאת מבחינת המחיר הכולל, פרטי הנכס, השטח, הריהוט וכדומה. לשם כך נחפש עורך דין קניית דירה מקבלן.

  מה חשוב לדעת כשבוחרים עורך דין לסיוע בקניית דירה

  כשאנו מחפשים לשכור את שירותיו בעורך דין קניית דירה מקבלן נרצה איש מקצועי מנוסה שיוודא שאנחנו לא מסכנים את כל החסכונות שלנו שעבדנו קשה עבורם. עורך דין שכזה יהיה בקיא בדיני מקרקעין ונדל"ן.

  עורך דין עומר מרגלית, הוא עורך דין מוסמך ושמאי מקרקעין העוסק בתחום הנדל"ן, על כל היבטיו. המיקוד בתחום הנדל"ן מאפשר ייצוג אחראי ומקצועי הנותן שקט ללקוחות. האני המאמין שלנו הוא המיקוד ולכן משרדנו עוסק אך ורק בתחום הנדל"ן. בכך יש ביטחון ללקוח שאנו בוחנים את האפשרויות הטובות ביותר עבורך מתוך ראייה של התמונה הרחבה של תחום הנדל"ן.