צור קשר

רוצה לרכוש דירה?

עורך-דין מקרקעין ושמאי מקרקעין

  עורך דין רכישת דירה

  לרוב לאנשים אין את הסכום המלא הדרוש כדי לקנות דירה ולכן הם יצטרכו לקחת הלוואה מהבנק שנקראת משכנתא. לשם לקיחת ההלוואה הם זקוקים להון ראשוני משלהם, שכנראה חסכו עד אותו שלב. רכישת דירה היא אחד הצעדים הפיננסיים הגדולים ביותר בחיים של כל אחד מאיתנו. אמנם ב20 השנים האחרונות זו נהייתה משימה קשה ביותר כאשר יוקר המחייה בישראל מרקיע שחקים, ובפרט מחירי הדירות שעלו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות. אבל, כמובן שהחלום הזה של כל זוג צעיר לרכוש דירה משלהם נותר בעינו. הרי כולנו חולמים למצוא לעצמנו מקום שיהיה הבית שלנו, שם נגדל את הילדים שלנו ונקים משפחה. לכן, מכיוון שזהו צעד כל כך משמעותי שיש לו הרבה השלכות כלכליות ומשפטיות, מומלץ להיעזר בעורך דין רכישת דירה בשביל לוודא שאתם מבצעים את הצעד הזה בצורה שקולה ואחראית.

  במה יכול לסייע לנו עורך דין רכישת דירה

  בגלל שזו עסקה גדולה מאוד חשוב לוודא כי כל זכויותינו נשמרות, ולשם כך עורך דין רכישת דירה יסייע לנו לוודא שהסיכום שנעשה מתקיים. זאת מבחינת המחיר הכולל, פרטי הנכס, השטח, הריהוט וכדומה. אין לזלזל בחשיבות העניין, שכן מדובר ב"עסקת חייכם" שלא הייתם רוצים שתשתבש. אותו איש מקצוע יסייע לכם להבין את כל ההשלכות של הצעד הזה, להבין שאתם מכוסים מבחינה משפטית ופיננסית ושאתם לא מסכנים את כל חסכונות חייכם שעמלתם קשה בעבורם.

  איפה ניתן לקבל ייעוץ משפטי לגבי עסקת רכישת דירה שאני עומד לבצע

  כאשר אנו מחפשים להיעזר בעורך דין רכישת דירה נרצה איש מקצועי מנוסה שיש עליו המלצות טובות. אותו עורך דין יצטרך להבין בדיני הקניין, בדגש על דיני מקרקעין ונדל"ן. עורך דין עומר מרגלית, הוא עורך דין מוסמך ושמאי מקרקעין העוסק בתחום הנדל"ן, על כל היבטיו. המיקוד בתחום הנדל"ן מאפשר ייצוג אחראי ומקצועי הנותן שקט ללקוחות. האני המאמין שלנו הוא המיקוד ולכן משרדנו עוסק אך ורק בתחום הנדל"ן. בכך יש ביטחון ללקוח שאנו בוחנים את האפשרויות הטובות ביותר עבורך מתוך ראייה של התמונה הרחבה של תחום הנדל"ן.