צור קשר

רוצה לרכוש דירה?

עורך-דין מקרקעין ושמאי מקרקעין

  עורך דין תכנון ובניה

  לבירוקרטיה בתחום הנדל"ן יש כמובן תפקיד חשוב – לוודא שהבנייה בכל אזורי הארץ תתנהל בהתאם לתוכניות מסודרות שלוקחות בחשבון את כל השיקולים הרלוונטיים. יחד עם זאת יש לכך גם מחיר לא מבוטל, והוא המורכבות הרבה של ביצוע כל פעולה. על-מנת להתנהל בהצלחה בתחום סבוך זה, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין תכנון ובניה בעל מומחיות אמיתית. משרד עו"ד עומר מרגלית בחר להתמקד בתחום המקרקעין, ובהתאם צבר ניסיון רב בטיפול בכל הנושאים הנכללים תחת ההגדרה תכנון ובניה.

  הנושאים שבהם מטפל עורך דין תכנון ובניה

  * התנגדות לתוכניות מתאר – התנגדות לתוכנית מתאר מקומית או מחוזית עקב השלכות סביבתיות בעייתיות או כל סיבה אחרת.

  * התנגדות להיתר בנייה – במקרים שבהם היתר בנייה עלול לפגוע בזכות הקניין של בעל נכס מסוים, או באיכות החיים של קבוצת בני אדם (למשל עומס רב מדי על התשתיות בשכונה קטנה, נזקי רעש, בנייה בשטחים פתוחים), ניתן להגיש התנגדות, ורצוי כמובן לעשות זאת בעזרת עו"ד מנוסה.

  * ליווי פרויקטי התחדשות עירונית – התנהלות מול היזם וגם מול הרשות המקומית, על-מנת למקסם את התועלת מהפרויקט ובמקביל לאפשר את השלמתו ללא עיכובים מיותרים.

  * הגדלת זכויות בנייה – העלאת אחוזי הבנייה תניב רווח משמעותי, ובמיוחד לנוכח מחירי הנדל"ן הגבוהים מאוד בימינו, כך שכדאי לפעול למען מטרה זו (כשיש לכך היתכנות, כמובן).

  בקיאות רחבת היקף ומחויבות מלאה לכל לקוח ולקוחה

  כל השירותים שמספק עורך דין תכנון ובניה ללקוחותיו מתאפיינים כאמור במורכבות של ממש. ההתנהלות מול גופים כמו ועדות מקומיות ומחוזיות לתכנון ובניה, רשויות מקומיות, רשות מקרקעי ישראל ועוד מחייבת היכרות מעמיקה איתם ועם הנהלים העדכניים. איכות הכרחית נוספת היא תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, כך שכל מסמך שיוגש לגופים הנ"ל יהיה מדויק וישרת את האינטרסים של הלקוח. הבקיאות של נשות ואנשי המקצוע במשרד עו"ד עומר מרגלית, בשילוב המחויבות המוחלטת ללקוחות, מהוות בסיס איתן להצלחת ההליכים השונים. דגשים נוספים בהתנהלות המשרד הם זמינות מרבית ונחישות.